Нардеп Кузьміних викинув обвинувальний акт з вікна машини
Нардеп від партії «Слуга народа» Сергій Кузьміних, котрого впіймали на хабарі в 558 тис. гривень, викинув обвинувальний акт з вікна машини. Про це повідомляє НАБУУ кінці вересня САП керувала до суду справу стосовно Кузміних за обвинуваченням по ч.
2 ст. 369-2 КК. Обвинувальний акт вручили напередодні.
Як це відбувалося, можна переглянути у відео.За даними слідства, восени минулого року представнику приватної компанії натякнули, що якщо та планує постачати медичне обладнання лікарням у Житомирській області, варто це питання попередньо узгодити з одним із народних депутатів України. Невдовзі такий контакт між нардепом і представником компанії відбувся. Нардеп пообіцяв здійснити вплив, який фактично зводився до забезпечення перемоги у тендерах із закупівлі обладнання коштом бюджету.Першим об’єктом такої співпраці стало комунальне підприємство «Лікарня № 2 ім.
В.П. Павлусенка», яке, згідно з домовленостями між нардепом і представником компанії, закупило медичне обладнання на 40 млн грн.У відповідь нардеп натякнув, що його «послуги» — не безоплатні і становлять 30% від сум договорів, укладених із лікарнею. Ця плата йому видалась також своєрідною гарантією можливої майбутньої співпраці.Після одержання оплати від лікарні за одним із тендерів, а саме за систему ультразвукової діагностики, нардеп попросив передати йому 30% від суми договору.
Читать на 368.media

