

На Житомирщині міна на узбіччі дороги залишила вісьмох дітей сиротами
На Житомирщині на міні підірвався автомобіль, в якому їхала сімейна пара - чоловік і дружина, обидва загинули. У пари залишилося 8 неповнолітніх дітей. Про це повідомили у прес-службі ГУНП у Житомирській області.
Трагічний випадок трапився вдень 7 грудня в Олевській громаді.
Читайте також: Названо найзамінованішу область України
Попередньо відомо, що місцеве подружжя, 38-річний чоловік та його 32-річна дружина рухалися дорогою із с. Сущан у напрямку с. Копищі. Якоїсь миті їхній автомобіль опинився на узбіччі, де наїхав на міну і вибухнув. Внаслідок вибуху подружжя загинуло.
За словами заступника міністра МВС України Мері Акопян, 30% території України забруднено вибухівкою. Цю площу можна порівняти з площею чотирьох Швейцарій, або Ірландії, як lenta.ua писала раніше.
Нагадаємо, 7 грудня внаслідок каскадного підриву мін на деокупованій частині Херсонської області загинули керівник Національної поліції Черкаської області та троє його колег.
Фото: прес-служба Нацполіції Житомирщини
Читайте також: В Україні продовжує зростати кількість жертв від розривів мін
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua
