
На Волині на COVID-19 захворіло 417 медиків, із них семеро – за останню добу
З початку карантину на території Волинської області на COVID-19 захворіло 417 медичних працівників. Із них семеро – за останню добу.
Трьох медичних працівників, на жаль, врятувати не вдалося. Про це стало відомо під час брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції сьогодні, 6 липня.
Так, з початку карантину коронавірусну інфекцію лабораторно підтвердили у 417 медичних працівників, а це – 15 % від загальної кількості зареєстрованих випадків на території області. Лише за попередню добу COVID-19 підтвердили у семи медпрацівників та чотирьох дітей.
Заразом, 6 осіб із вірусом госпіталізували, 41 людина лікується амбулаторно. Усього за минулу добу до лабораторного центру Волині надійшло 47 підозр на зараження
. Читать на 1k.com.ua

