Минус 600 орков и огромное количество техники: ВСУ стерли в пыль позиции оккупантов
ЗСУ розгромили сотні окупантів За останні 24 години сили безпеки успішно знищили 600 загарбників. З початку війни загальна кількість убитих окупантів досягла 268 140 осіб. Про це повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ.
Так, з 24 лютого 2022 року по 9 вересня 2023 року, зразкові бойові втрати противника склали: Особовий склад: близько 268140 осіб (+600 осіб). Танки: 4544 одиниць (+15). Бойові броньовані машини: 8739 одиниць (+13).
Артилерійські системи: 5789 одиниць (+36). РСЗВ: 757 одиниць (+3). Кошти ППО: 508 одиниць (+1).
Літаки: 315 одиниць (без змін). Гелікоптери: 316 одиниць (без змін). Безпілотні літальні апарати оперативно-тактичного рівня: 4588 одиниць (+18).
Крилаті ракети: 1455 одиниць (без змін). Кораблі/катери: 19 одиниць (без змін). Автомобільна техніка: 8298 (+34) од.
Спеціальна техніка – 870 (+10). За інформацією Міжнародного інституту стратегічних досліджень (ISW), Збройні Сили України (ЗСУ) посилили свою активність у районі Новомайорського Донецької області, де ведуться запеклі бої за контроль над населеним пунктом. Водночас ситуація також загострилася на лінії між Куп'янськом і Лиманом.
Раніше портал "Стіна" повідомляв, що російські "еліти" готуються до поразки та просять у України гарантій. Також ми писали, що лідер Китаю заявив, що готовий вести переговори із Зеленським. Нагадуємо, що з'явилося відео, як ЗСУ вже керують танками Leopard 2 в Україні.
. Читать на ukrainianwall.com
