
"Ми їх використовували": російські матері прозрівають і починають рвати губернаторів за синів – відео
На російському телебаченні вперто кажуть, що в РФ немає втрат на війні в Україні. При цьому щодня втрати у окупанта збільшуються. Крім того, полонені росіяни нерідко кажуть, що їх начебто відправляли на навчання, а не на війну.
Тепер в мережі з'явилося відео, на якому російського губернатора засипають питаннями російські матері. На відео можна побачити, як губернатор Кузбасу відповідає на питання жінок. Ті своєю чергою хочуть дізнатися, де їх сини.
Так, жінки зазначають, що насправді їхніх синів відправили не на навчання в Білорусі. На це губернатор повідомив, що солдатів використовують задля спеціальної операції. Слово "використовують" дуже обурило жінок. Вони почали цікавитися в губернатора, де ж зараз його син (як виявилося, він "вчиться в інституті"). Губернатор заявив російським матерям, що, мовляв, спеціальна операція ще триває.
Тому зараз, як він сказав жінкам, не можна одразу критикувати. В результаті на питання жінок про їхніх синів губернатор так нічого й не сказав. Крім того, стало відомо, що компанія "Укрзалізниця" відкликала вагони-рефрижератори. Відомо, що це пов'язано з тим, що Російська Федерація відмовилась забирати тіла своїх загиблих солдатів.
Варто зазначити, що в середньому у війні в Україні щодня гине приблизно 1–1,5 тисячі російських окупантів. Варто зазначити, що українці можуть підтримати військовослужбовців. Так, для цього можна відправити пожертву до фонду "Повернись живим". Зробити це можна перейшовши за цим посиланням. Також громадяни можуть передати українській армії гроші з "єПідтримки".
Читать на ukrainianwall.com
