Медики, сторож та безробітні: у кого на Волині виявили коронавірус за останню добу
За останню добу на Волині зареєстрували 63 нових випадки захворювання на COVID-19. Із них 23 – у Луцьку.
Серед хворих лучан: два медичних працівники, один працівник Держспоживслужби, дев’ять працівників різних установ та підприємств, 12 безробітних осіб Про це стало відомо під час брифінгу щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції сьогодні, 19 червня. Разом із тим, у Ківерцівському районі виявили 13 нових випадків захворювання на добу.
Так, серед хворих, один медичний працівник, 5 працівників різних установ, 7 безробітних та пенсіонерів. У Камінь-Каширському районі коронавірусну інфекцію виявили у дванадцятьох осіб, із них — сторож медичної установи, три медичних працівники, одна дитина, інші – безробітні та
. Читать на 1k.com.ua