Кожен третій українець вважає, що коронавірус створили штучно
37 % українців вірять у те, що коронавірус був спеціально розроблений і навмисно поширений у світі для зменшення чисельності населення та/чи завдання шкоди окремим країнам, 29 % вважають, що коронавірус був розроблений штучно в лабораторії, але його поширення у світі було випадковістю, і тільки п’ята частина (18 %) обрала варіант, що коронавірус з’явився природним шляхом. Про це свідчать результати опитування .
«Зараз у світі в цілому і в Україні зокрема особлива увага приділяється поширенню фейків, сумнівної інформації, дезінформації з різних тем, зокрема і з питань походження коронавірусу. Для того, щоб з’ясувати, наскільки схильні жителі України вірити в конспірологічні версії чи «теорії змови» щодо походження коронавірусу, ми поставили
. Читать на 1k.com.ua