Королева Єлизавета повернулася до своїх обов'язків після смерті принца Філіпа
Овдовіла королева Великобританії Єлизавета II через чотири дні після смерті її чоловіка принца Філіпа мужньо повернулася до виконання своїх обов'язків. Як повідомляє видання l, Її Величність провела в Віндзорському замку офіційну церемонію з нагоди виходу у відставку з посади лорда-камергера 73-річного графа Вільяма Піла, який служив короні протягом 14 років. Граф в ході церемонії передав королеві жезл і відзнаки лорда-камергера — старшого придворного, який контролює організацію всіх церемоніальних заходів і державних візитів.
Королева і граф Пив на садовій вечірці в Букінгемському палаці
Піла змінив колишній глава служби контррозвідки MI5 — барон Ендрю Паркер. Він став уже восьмим лордом-камергером за час правління Єлизавети, якій 21
Читать на fakty.ua