

Керівник Держмитслужби Павло Рябікін про відкриття офісу Apple в Києві — «Багато митних питань, але це має відбутись вже цього року»
Новими подробицями щодо відкриття офісу Apple в Києві поділився керівник Держмитслужби Павло Рябікін в інтерв’ю виданню «Бабель», яке вийшло 7 червня.
Головний митник України розповів, що особисто зустрічався з представниками Apple, оскільки у них виникло багато митних питань. Як зізнався Рябікін, про частину проблем він і сам не знав. Також він підтвердив, що американська компанія планує відкрити пряме представництво в Києві вже цього року.
«Виявляється, є два типи телефонів: одні для продажу, інші для сервісних центрів — ці телефони дають замість зламаних. Але коли такий телефон перетинає кордон України, для нас він рівно такий же, як інші, хоча насправді — не такий».
Павло Рябікін,
керівник Державної митної служби України
Вже понад
Читать на itc.ua