Іран увійшов до клубу країн-членів ШОС
У четвер, 15 вересня, високий представник Ірану поставив підпис під меморандумом про вступ до Шанхайської організації співробітництва (ШОС). Про це повідомив офіційний представник МЗС Узбекистану Юсуп Кабулжанов , передають росЗМІ.
"Сьогодні підписано меморандум про зобов'язання Ірану в ШОС. Це відкриває країні шлях для повноправного членства в ШОС", - сказав він.
Читайте також: У Шанхайській організації співробітництва Росії передрікли поразку у війні з Україною
Документ підписали генеральний секретар ШОС Чжан Мін та міністр закордонних справ Ірану Хоссейн Амір Абдоллахіян.
Нагадаємо, у березні 2021 року Китай та Іран підписали договір про стратегічне партнерство на 25 років .
Довідка Lenta.UA :
Шанхайська організація співробітництва (ШОС) – регіональна міжнародна організація, заснована у 2001 році лідерами Китаю, Росії, Казахстану, Таджикистану, Киргизстану та Узбекистану. З 2017 року до неї входить Індія та Пакистан.
Загальна територія держав, що входять до ШОС, становить понад 61% території Євразії та половину всього населення Землі.
Фото: regnum
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua

