Харків учора окупанти обстрілювали з «Піонів» та систем залпового вогню, загинуло 9 осіб
Очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що напередодні – 26 травня – росіяни гатили по Харкову з великокаліберних гармат «Піон» та систем залпового вогню. Внаслідок учорашньої атаки в місті поранення різної тяжкості отримали 19 осіб, загинуло – 9, в тому числі п’ятимісячна дитина.
Окупанти поцілили «Іскандером» в полігон Нацгвардії на Дніпропетровщині — є загиблі й поранені
Не заспокоївся ворог і вночі, загарбник вів обстріл населених пунктів на Харківщині, зокрема міст Люботин та Чугуїв. Постраждалих немає. Також російська армія прогодує робити спроби наступу на Ізюмщині.
Оперативна інформація про російсько-українську війну на 27 травня 2022 року
Контекст. В цілому з 24 лютого до 27 травня в Україні знищено близько 30 тис. солдатів ворожої армії.
Читать на thepage.ua
