Грошей немає, але ви тримайтеся: Жителі Лисичанська скаржаться на бездіяльність "визволителів"
В окупованому Лисичанську Луганської області негативне ставлення місцевих жителів до "визволителів" лише загострюється. Грошей і роботи люди не мають, як і комунікацій, а ціни на продукти зростають з кожним днем. Про це розповідають мешканці міста, які змогли виїхати на підконтрольну Україні територію, повідомляє Час Пік.
"Живуть тільки спекулянти. На ринку є практично всі, але ціни захмарні. У людей роботи й грошей немає", - скаржаться лисичани.
У місті зв'язку немає, комунікації є, але не всі й не всі. "Газ під'єднати не скрізь, буває не завжди. Сказали, що десь поломка, на цьому й закінчилося підключення.
Підлога міста з газом, решта, як хочете. Влада нічого в місті не робить. Спочатку щось пижалися, але все без результату.
Тепер і зовсім не ворушаться. Світло та воду, сказали, і не чекайте, а попереду зима. З міста багато виїжджають людей, розуміють, що зима буде складною", - розповідають очевидці.
Варто зазначити, що підтвердити або спростувати інформацію на сьогодні неможливо. Час Пік продовжує стежити за ситуацією в регіоні. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua