
Голлівудських блокбастерів немає, IMAX пішла, грошей бракує — як виживають кінотеатри на росії
Кінотеатри на росії скаржаться, що не можуть демонструвати в IMAX навіть вітчизняні фільми, хоча й володіють відповідним обладнанням. Річ у тім, що канадська компанія IMAX повністю вийшла з рф та не дала дозвіл на показ фільмів з використанням своєї широкоформатної кінематографічної системи. Про це повідомив очільник об'єднаної кіномережі «Сінема Парк» та «Формула кіно» Олексій Васясін, пише «Коммєрсант».
Між тим Васясін висловив упевненість, що IMAX ще повернеться на росію «за першої нагоди». За його словами, якщо канадська компанія не змінить свою позицію, її чекатиме суд.
За оцінкою Васясіна нині російські кінотеатри переживають ще гірші часи, ніж під час пандемії коронавірусу. Це пояснюється зокрема виходом з російського ринку голлівудських блокбастерів. Спроба реанімувати галузь запустивши в прокат китайські, корейські та радянські стрічки очікуваного прибутку не принесла — лише 5% від довоєнних зборів. Також Васясін поскаржився, що держава грошей на підтримку не дає, як це було під час локдаунів.
Контекст. Канадська IMAX повністю вивела свій бізнес з росії 1 червня цього року.
Читать на thepage.ua
