Гайдай підтвердив деокупацію Макіївки. Загалом на Луганщині звільнено 12 населених пунктів
Станом на ранок понеділка, 14 листопада, Сили оборони України вибили російських окупантів вже з 12 насеоених пунктів області. Як поінформував очільник місцевої ОВА Сергій Гайдай, останнім до списку деокупованих увійшло село Макіївка Красноріченської громади.
Бойові втрати російських окупантів на 14 листопада – Генштаб ЗСУ
Він укотре наголосив, що контрнаступ українського війська на Луганщині є не настільки стрімким, ніж на інших напрямках. Це пояснюється тим, що область протягом досить тривалого часу практично повністю перебувала під російським контролем.
Гайдай додав, що під постійними ворожими атаками та обстрілами перебуває українська Білогорівка. Від села, за його словами, нічого не залишилось, лише «територія». Він наголосив, що ще не було жодного дня, щоб росіяни не намагались прорвати лінію оборони в цьому населеному пункті.
Очільник Луганської ОВА також розповів, що найбільше дістається нині місту Бахмут Донецької області. Він підкреслив, що у росіян є «якийсь пунктик» щодо цього міста.
Після відступу з Херсону: В ISW спрогнозували, де росіяни посилять наступ найближчим часом
Контекст. Нагадаємо: 12 листопада Гайдай інформував про 11 визволених населених пунктів в Луганській області. 13 листопада стало відомо про деокупацію українськими захисниками села Макіївка, що у Красноріченській селищній громаді Сватівського району.
Читать на thepage.ua