
Експосадовцю банку повідомили підозру у розтраті півмільярда гривень
Колишньому заступникові голови правління банку повідомили підозру у корупції. Про це повідомляє департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.Поліцейські викрили «схему» виведення активів банку шляхом незаконної видачі кредитних коштів фіктивним підприємствам без належного заставного забезпечення.
Експосадовці банку – керівник банку, заступник голови спостережної ради та заступник голови правління — сприяли у наданні кредитів підконтрольним їм товариствам. При цьому відповідні перевірки щодо платоспроможності підприємств – позичальників проводилися формально.
Відтак фігуранти здійснили розтрату коштів банківської установи та привласнили понад 476 млн гривень. Матеріали кримінальних проваджень з обвинувальними актами щодо екскерівника банку та колишнього заступника голови спостережної ради вже направлено до суду.Корупціонеру інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч.
5 ст. 27 ч.
5 ст. 191 КК (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
. Читать на 368.media
