Дослідження Viber: 70% українців не вірять у знижки до “Чорної п’ятниці” і тільки 4% очікують на такі дні та планують покупки завчасно
Компанія Rakuten Viber вирішила дізнатись у своїх українських користувачів, як вони ставляться до головного дня шопінгу — “Чорної п’ятниці”. Вірять вони, що купувати товари у “Чорну п’ятницю” вигідно, або ж вважають, що це маркетинговий хід?
Отже, згідно з опитуванням в офіційній спільноті Viber про платежі, голоси учасників розподілились наступним чином. Переважна більшість опитаних – понад 70% – заявили, що скептично ставляться до акційних пропозицій у рамках “Чорної п’ятниці” та “Кіберпонеділка”. Вони вважають, що насправді цими днями не буває грандіозних знижок, та чекають, поки “шопінг-бум” завершиться.
Близько 20% учасників опитування вважають за краще мінімально витрачати кошти та купують в акційні дні пару корисних дрібниць. 6%
Читать на itc.ua
