

Бої за Луганщину тривають. Мрія окупантів - Сєвєродонецьк, - Гайдай
На Луганщині російські окупанти продовжують дотримуватись тактики "випаленої землі". Загарбники масово обстрілюють населені пункти, руйнуючи все на своєму шляху. Сєвєродонецьк продовжує боротися за свою свободу.
Бої тривають у центрі Сєвєродонецька та селищах-сателітах міста. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, повідомляє Час Пік. Росіяни знищують територію вільної Луганщини, всі міста та села знаходяться під постійними ворожими обстрілами.
Російські війська тримають на прицілі й "дорогу життя" - трасу Лисичанськ-Бахмут. По Мирній Долині, Устинівці та Боровському російські "визволителі" завдали авіаудару. У районі Метьолкіне, Боровського та Білогорівки противник намагався вести штурмові дії, зазнав втрат, відійшов на раніше зайняті позиції.
Минулої доби на Донбасі відбито 5 атак ворога, знищено 5 танків, 3 артилерійські системи, 2 бойові броньовані машини. Підрозділи протиповітряної оборони збили три БПЛА типу "Орлан-10". "Не маючи значних досягнень на фронті, ворог звітує черговими перемогами над цивільною інфраструктурою – б’є по домівках та підприємствах.
"Руський мир" в їхньому розумінні – це степ навкруги. Лише в Сєвєродонецьку, де точаться бої в центрі міста, пошкоджено дев’ять будинків. У Лисичанську – два, а також інфраструктура та транспорт пожежної частини.
Зокрема, 4 автомобілі, на яких могли б виїжджати на пожежі та рятувати життя. 16 будинків зруйновано у Гірському, 6 – у Золотому, ще 3 – у Тошківці", – повідомив Гайдай. У Лисичанську в результаті артилерійських обстрілів загинула жінка (1958 р.н.).
Читать на vchaspik.ua