
Безпілотники КНДР вторглися до Південної Кореї: що відомо
26 грудня 2022 року безпілотники КНДР пересікли демаркаційну лінію з Південною Кореєю. Про це пише Yonhap з посиланням на Комітет начальників штабів Південної Кореї.
У Кім Чен Ина відреагували на розрив Україною дипломатичних відносин із КНДР
Військові Південної Кореї виявили кілька «неопізнаних обʼєктів», імовірно БПЛА, у прикордонних районах провінції Кьонги. Апарати пролетіли через військово-демаркаційну лінію. Це спонукало Південну Корею розгорнути винищувачі, вертольоти та ін. для того, щоб збити дрони, та тимчасово призупинити цивільні польоти.
Військові також задіяли легкий штурмовик KA-1, але з невідомих причин він розбився приблизно за 140 кілометрів на схід від Сеула. Обидва пілоти врятувалися.
Як не Іран, то КНДР. США обвинуватили Північну Корею у постачанні росії снарядів
Контекст. Останнє порушення територіального повітряного простору Південної Кореї знову підвищило напруженість після того, як КНДР запустила дві балістичні ракети малої дальності у 23 грудня 2022 року, та дві балістичні ракети середньої дальності п'ятьма днями раніше.
БПЛА викликають дедалі більшу стурбованість у сфері безпеки, оскільки вони можуть використовуватися як для шпигунських операцій, так і для можливих атак на Південну Корею.
Читать на thepage.ua

