12-кілограм: закарпатець упіймав велетенську рибу (ФОТО)
«Такого великого сома упіймав уперше». Приблизно так прокоментував своє вересневе фото з гранд-рибою директор Свалявського ринку споживчої кооперації Михайло Блискун.
Літньо-осінню профспілкову відпустку він із дружиною Тетяною вирішив провести в одному з санаторіїв неподалік селища Шаян на Хустщині. Не тільки місцева мінеральна вода та неповторні карпатські краєвиди, а й цікаве дозвілля надовго запам’ятаються подружжю.
Зокрема в один із відпочинкових днів пан Михайло взяв вудицю та подався на берег котроїсь із водойм, де підприємці розводять рибу. Однак навіть не думав, що саме тут і саме йому цей сезон усміхнеться таким рибальським щастям, бо на спінінгову волосінь із блесною упіймав 12-кілограмового сома (на фото)! Коли його підняли та
. Читать на w-n.com.ua
