ЗСУ знищили пункт управління військ Чорноморського флоту Росії
У Чорнобаївці знищено пункт правління 22-го армійського корпусу берегових військ Чорноморського флоту Росії, повідомляє Оперативне командування "Південь".
Авіація ЗСУ завдала двох ударів по опорних пунктах ворога в районах Благодатного та Правдиного.
Читайте також: ЗСУ ліквідували одіозну командирку «ДНР»
Загальні втрати ворога на півдні за добу склали:
31 окупант,
танк Т-72,
гаубиці "Гвоздика" та "Мста-Б",
2 міномети,
3 одиниці броньованої та автомобільної техніки,
БПЛА.
У Чорному морі корабельне угруповання ворожого флоту змін не зазнало. Продовжує ховатися в безпечних районах і тримати напоготові два ракетоносці з 16 ракетами та трьома великими десантними кораблями.
Читайте також: Росії все важче компенсувати втрати на війні в Україні
Олена Коваль
Читать на lenta.ua