



ЗСУ знищили одним пострілом п’ятьох окупантів | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
З початку широкомасштабного вторгнення (за період з 24 лютого по 22 листопада) в Україні тільки ліквідовано 85 тисяч російських окупантів. З них чотириста за вчора, коли загарбники понесли найбільші втрати на Бахмутському та Лиманському напрямках (північ Донецької області і частково Луганська).
Про це в традиційному ранковому звіті про втрати агресора на власній офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив генеральний штаб Збройних сил України.
Нагадаємо, кількість поранених на сучасних війнах мінімум в 3-4 рази перевищує кількість вбитих. А ще є полонені, дезертири, тощо.
Тим часом, Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» оприлюднив відео бойового епізоду, на якому наші захисники влучили, вірогідно, міною в скупчення з п’яти інтервентів. Швидше за все, хтось із них загинув, а хтось поранений.
Відео зняте безпілотним літальним апаратом, оператор якого коригував вогонь колег. Голос за кадром сказав: «У-у-у! Є! Красота. П’ять балів»
<p lang=«ru» dir=«ltr» xml:lang=«ru»>Страйк https://t.co/7yNiqjf6Tz #RussianUkrainianWar pic.twitter.com/7BPH6cNaCK— Necro Mancer (@666_mancer) November 22, 2022
<hr />Подпишитесь на новости<hr /> Читать на real-vin.com