ЗСУ збили два гелікоптери та безпілотник, а росіяни атакують на Донбасі, - Генштаб
Українські військові збили два гелікоптери Ка-52 "Алігатор" та один БПЛА "Мерлін". Водночас росіяни ведуть наступальні дії на Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на зведення Генерального штабу ЗСУ.
Противник намагається утримати тимчасово захоплені території, зосереджує зусилля на стримуванні дій сил оборони на окремих напрямках. Веде наступальні дії на Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках.
Ворог проводить обстріли підрозділів сил оборони вздовж лінії зіткнення, здійснює фортифікаційне обладнання рубежів на окремих напрямках та веде повітряну розвідку. Продовжує завдавати ударів по критичній інфраструктурі та помешканнях цивільного населення, порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни.
На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін. За наявною інформацією, продовжено перевірку бойової готовності підрозділів збройних сил Республіки Білорусь до 14 листопада поточного року. Зберігається загроза завдання авіаційних ударів, включно з використанням ударних БПЛА з території та повітряного простору Республіки Білорусь.
На інших напрямках ворог здійснював обстріли:
на Слобожанському напрямку - з мінометів та ствольної артилерії, в районах населених пунктів Бударки, Глибоке, Золочів, Красне, Огірцеве та Стариця Харківської області;
на Куп’янському та Лиманському напрямках - з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії, в районах населених пунктів Дворічна, Кислівка і Табаївка Харківської області; Макіївка, Невське і Площанка на Луганщині та Торське і Ямполівка Донецької області;
на Бахмутському напрямку - з танків та різнокаліберної артилерії, в районах населених пунктів
Читать на rbc.ua