ЗСУ продовжує збирати «трофеї» та загублених під час «евакуації» росіян на Херсонщині
Українські бійці не припиняють просуватись вперед на Херсонщині та закріплюватись на відвойованих територіях. Наші захисники продовжують збирати покинуту російськими силами військову техніку та поповнювати обмінний фонд, розповідають в Оперативному командуванні «Південь».
У ЗСУ також наголошують, що ворога на звільнених територіях правобережжя Херсонської області досі залишається багато.
За її словами, українське військо поповнило свої запаси бронетехніки, танків та артилерійських систем завдяки росіянам. Нині триває підрахунок захопленої техніки.
Гуменюк також наголосила, що роботи з деокупації українських міст та сіл триває та анонсувала «гарні новини» на вечір.
Окупанти повністю знищили енергосистему Херсону – коли зможемо відновити
Контекст. В російському Міноборони напередодні вранці заявили про завершення перекидання російських підрозділів на лівий берег Дніпра. При тому наголосили, що нібито жодної одиниці військової техніки та озброєння на правому березі не було залишено.
Нагадаємо, у п'ятницю, 11 листопада, Збройні сили України взяли під контроль місто Херсон. До цього військам рф було наказано почати відходити з Херсону та правобережної частини Херсонської області.
Читать на thepage.ua

