"Здавайтеся! Ми вас обміняємо": Кім закликав окупантів здаватися в полон
Глава Миколаївської ОВА Віталій Кім закликав російських окупантів не боятися і здаватися в полон: Україна подбає про тих, хто складе зброю, та обміняє їх на українських військовополонених. Заклик він розмістив у себе в Telegram-каналі, передає Час Пік. "Покарання понесуть ті, хто віддає наказ і натискає кнопку.
А ті, хто сидить в окопах - здавайтеся. Ми вас обміняємо на своїх", - написав Кім. Він нагадав, що сьогодні 3 серпня російські війська обстріляли Миколаївську область.
"Потрапили супермаркетом у Миколаєві. На щастя, не було прямого влучення в багатоповерхівку, що знаходиться за кілька метрів. Потрапили до кінно-спортивної школи".
"Хочу сказати про наративи, якими росіяни хочуть нами маніпулювати. Перше – влада не працює. Друге - катастрофа, Миколаїв знищують, давайте сідати домовлятися з росіянами.
Читать на vchaspik.ua
