"Завтра "мінус" 10, а це вже страшнувато": Жителі Лисичанська про ситуацію у місті
Ситуація у тимчасово окупованому Лисичанську Луганської області залишається важкою. Холоди, що наближають, лякають місцеве населення, адже в місті, як і раніше, немає світла і води. Про це пишуть мешканці міста у місцевих пабліках, передає Час Пік.
"Мама дзвонила з ГТВ. Тихо. Ходила на ринок.
Електрики, води немає. Газ є. Завтра мінус 10 у них обіцяють, а це вже страшнувато", - пишуть у мережі.
Питання зі світлом у місті залишається відкритим. "Рідні живуть на вул. Кафтанова, р-н Червоної, світла, води немає, є газ. Стовпи електропередач у деяких місцях побиті", - повідомляють у чатах.
Також мешканці міста повідомляють, що у різних районах чути "прильоти": "Район Чорноморки чує автоматні черги вдалині. Кажуть що навчання йдуть. За НПЗ не спокійно, ніч як кажуть "гучна" була", "За очисними Войковським цвинтарем був приліт зі свистом, від міномета і є загиблі".
"На медмістечку начебто скло посипалося, значить, щось було". За повідомленням Укргідрометцентру завтра, 7 січня, у Лисичанську буде ясно та безхмарно, температура вночі -13°, вдень -10°. У неділю ясно і безхмарно, температура становитиме -14°, вдень -10°.
Читать на vchaspik.ua