

Зачем государству знать, кто владеет энергетикой в Украине?
Рада нацбезпеки і оборони України наприкінці серпня прийняла досить важливе рішення — проаналізувати структуру власності всіх обленерго та постачальників електроенергії для населення, щоб встановити хто є їх реальним кінцевим бенефіціарним власником.
Йдеться в першу чергу про бенефіціарів, які ховаються за сотнями компаній з різних юрисдикцій.
Навіщо державі знати, хто і які активи контролює в Україні? Та чому варто провести таку перевірку на газовому ринку України?
Наша відповідь – держава має розуміти, що відбувається в стратегічних галузях, якою є енергетика та, зокрема, газова сфера. Держава має знати, хто контролює стратегічні активи. Причин є декілька.
По-перше, щоб регулятори могли стежити за дотриманням правил добросовісної
Читать на epravda.com.ua
