Як подружжя львів'ян готується до автоперегонів в Монте-Карло на "Запорожці" (фото)
Львівський фотограф Євген Кравс ще 30 років тому заснував у Львові найбільший в Україні клуб любителів «Запорожців» ЗАЗ Козак, що неодноразово організовував у Львові виставки та пробіги ретро-автомобілів. Згодом чоловік подарував свої «іграшки» дружині Світлані, яка очолила клуб і стала єдиною в Україні жінкою-колекціонером ретро-автівок.
Пристрасть Світлани не обмежилась кількома «горбатими» і в її колекції з’явився Citroen 1929 року. А потім жінка вирішила, що хоче взяти участь у найстаріших перегонах в Європі – авторалі Монте-Карло.
І от, наприкінці січня 2022 року Світлана з Євгеном виїдуть на старт гонки під номером 410. За всю історію цих автоперегонів представники України візьмуть участь у престижних змаганнях уперше за 110 років.
. Читать на 24tv.ua
