Ворог продовжує тероризувати артобстрілами Харківщину
Увечері 27 вересня окупанти близько 21.00 обстріляли трьома ракетами ЗРК С-300 Холодногірський район Харкова. Зайнявся електричний трансформатор та виробниче підприємство. В обласному центрі обійшлось без постраждалих. Проте в області отримали поранення шестеро людей. Про це повідомив голова Харківської ОВ Олег Синєгубов.
Протягом доби у Куп'янському районі з пораненням було госпіталізовано 5 осіб.
Читайте також: ЗСУ звільнили від окупантів Куп'янськ-Вузловий
У Богодухівському районі поранення дістала 16-річна дівчина.
У Харкові через знеструмлення було порушено зв'язок із лінією виклику екстреної допомоги за номером «103». Харків'янам через телеграм-канали нагадали список резервних номерів.
Нагадаємо, російські окупанти знищили понад 300 об'єктів теплопостачання України.
Фото: ДСНС
Читайте також: Російські окупанти завдали ракетного удару по Харківщині: загинуло 7 людей
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua
