
Ворог мав частковий успіх на Миколаївському напрямку, - Генштаб
На південній ділянці фронту на Миколаївському напрямку окупанти здійснили штурм у районі населеного пункту Благодатне. Про це йдеться в ранковому зведенні Генштабу, розміщеному у Facebook.
"На Миколаївському напрямку окупанти вели штурмові дії в районі населеного пункту Благодатне, мають частковий успіх", - йдеться у повідомленні.
Тим часом ворог завдав авіаударів на Запорізькому та Південнобузькому напрямку поблизу Зарічного, Білої Криниці та Андріївки.
Також на Південнобузькому напрямку противник продовжив обстріли з танків, ствольної та реактивної артилерії районів населених пунктів Велике Артакове, Лозове, Таврійське, Степова Долина, Первомайське, Кисельівка, Червона Долина, Потьомкіне, Прибузьке, Парутине, Поляна, Новоалекс.
На Волинському , Поліському та Сіверському напрямах без істотних змін. Ворог обстріляв із ствольної артилерії райони Катеринівки та Ободів Сумської області.
На Харківському напрямку ворог стріляв із танків, ствольної та реактивної артилерії неподалік Світличного, Слатиного, Розплідника, Петрівки, Піщаного, Гусарівки, Мосьпанового, Колодязного та Пришиб.
На Слов'янському напрямку противник продовжив вогневий вплив біля Дубравного, Мазанівки та Долини.
Намагався вести наступ у напрямках Довгенька – Дібрівне, Бражківка – Нова Дмитрівка, успіху не мав, відійшов.
На Краматорському напрямку зафіксовано обстріли неподалік Роздолівки, Григорівки, Верхньокам'янського, Дронівки та Серебрянки. Ворог намагається вести наступ у напрямку Спірне - Веселе, бойові дії продовжуються.
На Бахмутському напрямку противник завдав вогневої поразки зі ствольної артилерії та РСЗВ у районах населених пунктів Соледар, Зайцеве та Білогорівка. Вів наступ у напрямках Вершина – Кодема та Гладосове – Кодема, успіху не мав. На
Читать на lenta.ua