
Власників деяких авто в Україні тепер штрафуватимуть по-новому
Влада України планує переглянути штрафні санкції щодо автовласників, чиї транспортні засоби, що працюють на газу або альтернативному паливі, не пройшли відповідного оформлення встановленого обладнання. У ВР України пройшов реєстрацію закон за номером 6379, який передбачає зменшення покарання за порушення у переобладнанні ТЗ з метою його експлуатації на газовому паливі.
Ініціаторами цього законопроекту є група депутатів партії “Слуга народу”, повідомляє Avtosota. Документ було вперше зареєстровано та подано до ВРУ другого грудня поточного року. На даний момент закон перебуває для ознайомлення у депутатів. Потім він має пройти два читання і, зрештою, якщо набере потрібну кількість голосів, буде підписано Президентом країни.
Розмір штрафу
Якщ
Читать на goodnews.ua


