
Військові пропонують обміняти депутатів Южноукраїнської міськради, які не захотіли заборонити ОПЗЖ, на полонених
Миколаївські військові, які воюють на Запорізькому напрямку, виказали обурення з приводу того, що сім депутатів Южноукраїнської міськради, не підтримали звернення для розв'язання питання діяльності заборонених проросійських партій. Військові закликали обміняти депутатів, 5 з яких до того є працівниками Южноукраїнської АЕС, на військовополонених.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на відповідне відеозвернення військових.
"В нашому підрозділі багато хлопців з нашого славного регіону. Вознесенськ, Южноукраїнськ, Нова Одеса, Очаків, Миколаїв. Ми зараз воюємо на Запорізькому напрямку. Відбиваємо атаки ворога і сподіваємось, що незабаром ми звільнимо Токмак, Маріуполь, Мелітополь, Енергодар. Енергодар, до речі, дуже важлива точка, бо потрібно позбавити російську федерацію можливості шантажувати увесь цивілізований світ ядерним шантажем. Ми пам'ятаємо початок війни. У ворога був такий самий задум щодо Южноукраїнської АЕС. Але наші хлопці відбили їх ціною власного життя. Дали бій під Вознесенськом і не дозволили ворогу захопити Южноукраїнську АЕС", - розповіли військові.
Вони також зазначили, що сім депутатів Южноукраїнської міськради не підтримали звернення для розв'язання питання діяльності заборонених проросійських партій.
"На жаль, звістки з дому, які ми чуємо, нас не дуже радують. Вони викликають занепокоєння. Ми чули, що під час голосування в Южноукраїнську ряд депутатів відмовилися голосувати за законопроєкт, який дозволяє вичистити всю цю нечисть з ОПЗЖ та інших проросійських партій. Не знаю що сказати по цьому питанню. Всі хлопці у розпачі. Майже рік війни. Майже рік ми воюємо та не бачили свої сімʼї. Багато хто з наших побратимів загинув. Але ще комусь неясно, що ворог, плануючі напад, опирався не лише на свої
Читать на rbc.ua