"Винними в руйнації Шулявського мосту зробили киян": блогер розкритикував Кличка за безвідповідальність
Як відомо, 15 грудня на Шулявському шляхопроводі сталася надзвичайна подія – одночасно впали три стовпи освітлення. Рух транспорту було паралізовано, але, на щастя, обійшлося без людських жертв.
Як зазначає у своєму блозі Павло Аніськович, міська адміністрація оперативно заявила, що причини “встановлюватимуть правоохоронні органи” до яких звернулися і генеральний підрядник, і замовник (КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва»). Про своє звернення до правоохоронців заявив і Віталій Кличко.
Дещо пізніше у ЗМІ з’явилася думка спеціаліста. Інженер-проектувальник Дмитро Макогон заявив, у чому проблема: “… поганий сам вузол кріплення. Туди потрапила вода, замерзла між пластинами де кріпляться стовпи ліхтарів до мосту.
Читать на akcenty.com.ua
