Від Москви до Уралу: в ЗМІ розслідували активне будівництво бункерів для Путіна
Президент Російської Федерації Володимир Путін розбудував величезну мережу секретних бункерів від Москви до самого Уралу. Водночас їх будівництво лише продовжується.
Про це пише РБК-Україна з посиланням на розслідування видання "Собеседник".
За словами головного редактора видання Олега Ролдугіна, бункери почали будувати ще за часи Радянського союзу, однак останнім часом роботи лише активізувались. Наразі відомо, що вони є у Москві, на Уралі й в Поволжі.
Будівництвом мережі бункерів займається Головне управління спеціальних програм при президенті Росії, яке є окремою структурою, що підпорядковується безпосередньо президенту. Будівельники, які будують офіційні сховища та тунелі, працювали й над приватними спорудами для президента в Геленджику.
Як відзначив журналіст, глибина тунелів у столиці Росії становить до 200 метрів. Про це розповіли дигери, які випадково потрапили туди й пізніше за це були засуджені.
Ролдугін відзначив, що після приходу Путіна до влади, за реновацію бункерів взялися з новою силою. Наприклад, лише ліфти у московських бункерах було модернізовано за 55 млн рублів.
"На цими масштабами можна судити, яка глибина, що це за ліфти і які шахти прокладені під Москвою. Займалася модернізацією структура, яка спеціалізується на створенні шахт для пускових установок ракет. Багато бункерів пов'язані між собою тунелями, які розходяться на десятки км", - відзначив журналіст.
Зазначається, що Міжгір'я утворилось після об'єднання двох військових містечок - Білорецьк-15 і Білорецьк-16. В місті проживає близько 15 тисяч людей, а в'їзд звичайним росіянам - суворо за спецперепустками.
Протягом останніх місяців роботи на Ямантау активізувалися й гроші на це зовсім не шкодують. За охорону будівництва відповідають:
Будівництв
Читать на rbc.ua