


Важка ніч на Дніпропетровщині. За ніч по Нікополю прилетіло 120 снарядів
Російські окупанти не припиняють обстрілювати Дніпропетровську область. У четвер, 11 серпня, уночі під удар потрапили одразу чотири райони: Нікопольський, Криворізький, Синельниківський та Дніпровський.
Бойові втрати російських загарбників на 11 серпня – Генштаб ЗСУ
У Нікополі за ніч зафіксовано 120 прильотів. Внаслідок рашистської атаки загинуло троє людей, ще семеро отримали поранення. Руйнувань у місті зазнало близько 40 багатоповерхових будинків. Рятувальники працюють над розбиранням завалів та порятунку з-під них людей. Також постраждали три навчальні заклади, низка магазинів, транспортні засоби мешканців. В результат атаки більш як 6 тис. нікопольчан залишились без світла.
У Криворізькому районі російські загарбники «Ураганами» накрили Зеленодольську громаду. Внаслідок прильотів сталося кілька пожеж, люди не постраждали.
У Синельниківському районі під ударом опинилась Великомихайлівська громада. Прилетіло по приватних будинках, постраждала сімейна пара. Руйнувань зазнав місцевий млин.
Окупанти також поцілили ракетою по Дніпровському району. Наразі в ОВА оцінюють масштаби пошкоджень.
Оперативна інформація про російсько-українську війну на 11 серпня 2022 року — Генштаб ЗСУ
Контекст. Напередодні по Нікопольському району агресор випустив понад 80 снарядів з «Градів». У Марганці загинули 10 людей.
Читать на thepage.ua