В Україні виявили перший випадок віспи мавп
У четвер, 15 вересня, в Україні підтверджено перший випадок віспи мавп. Пацієнт госпіталізований до медичного закладу для стаціонарного лікування, у нього легкий перебіг хвороби.
Про це повідомила прес-служба МОЗ України в Telegram, передає Час Пік. "Діагностувати захворювання вдалося завдяки ПЛР-дослідженню, проведеному обласним Центром контролю та профілактики хвороб МОЗ України.
Наразі йде епідеміологічне розслідування зазначеного випадку", - йдеться у повідомленні. За словами пацієнта, він не мав контактів з будь-ким хворим на віспу мавп і не виїжджав за кордон.
Проте поява симптомів захворювання та попередні результати збирання епідеміологічного анамнезу вказують на те, що пацієнт був інфікований в одному з великих міст країни. В якому саме - не уточнюється.
"З симптомів захворювання у нього спостерігається підвищена температура, висипання на тілі", - додають у відомстві. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua
