В РФ заявили, що не обмінюватимуть українських полонених
В РФ пропонують не обмінювати українських військовополонених, а використовувати їх для відшкодування "матеріальних збитків" у зруйнованих під час бойових дій містах. У Слідкомі РФ заявили, що не обмінюватимуть українських військовополонених. Таку заяву <noindex></noindex>глава Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін, повідомляє Час Пік з посиланням на російські ЗМІ.
Бастрикін заявив, що 2 тисячі українських полонених прибули "вчора" і їх не збираються обмінювати. За словами голови Слідкому РФ, російська влада розгляне можливість відшкодування громадянами України матеріальних збитків мешканцям Донбасу. "Думав, як їх ще покарати, зараз ми їх годуємо з ложечки та лікуємо.
По-перше, вирішили не віддавати їх, погодили, де належить. А то вони думали: "здамося і до родин". Ні, в ізолятори тимчасового тримання, в СІЗО.
Зараз 2 тисячі таких бійців, які вчора приїхали, працюємо з ними докладно. Моральна шкода та цивільний позов. Не знаю, як вони відшкодовуватимуть, але мають оцінити, не лише смерті та поранення, страхи, переляки, моральну шкоду, а й матеріальні збитки Донбасу", - заявив Бастрикін.
. Читать на vchaspik.ua


