В Одесу з робочим візитом завітала заступниця міністра внутрішніх справ України
Про це йдеться у повідомленні на сайті МВС України. Пише Знай.юа. У супроводі начальника Південного Одеського територіального управління НГУ генерал-майора Олега Підлубного, очільників Національної поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області заступниця міністра перевірила бойове злагодження та готовність підрозділів до виконання завдань за призначенням.
Окремо розглянули проблемні питання та можливості їх конструктивного вирішення, а також приділили увагу розвитку кінологічної служби. «Сьогодні я проінспектувала військові частини Національної гвардії України Одеського гарнізону.
Я побачила чітку організацію служби та високу мотивацію нацгвардійців. Хочу також відмітити гарну взаємодію між структурами системи міністерства внутрішніх справ України.
Усі підрозділи МВС готові до виконання завдань за призначенням», – зазначила заступниця міністра внутрішніх справ Мері Акопян. Під час робочого візиту також відбулась зустріч з головою Одеської ОДА Сергієм Гриневецьким.
Читать на ukrainianwall.com


