
В Києві сьогодні виключатимуть світло: що відомо
За даними на вівторок, 1 листопада, енергопостачання в Києві відновили. Але його можуть вимикати через значний дефіцит в енергосистемі,
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву мера Києва Віталія Кличка.
"Енергопостачання в Києві відновили. Але вимкнення застосовують, оскільки дефіцит в енергосистемі, після варварських атак агресора, - значний", - розповів він.
За даними Кличка, водопостачання в домівки киян також повністю повернули.
"Дякую фахівцям "Київводоканалу" та ДТЕК, які працювали майже добу, щоб повернути воду та світло мешканцям столиці", - додав він.
Як повідомлялось, раніше з'явилися графіки відключення світла в Києві.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Читать на rbc.ua