

Український спортсмен Денис Берінчік розповів про перемогу над французьким боксером і плани на майбутнє
прес-конференції.За його словами, бій проти французького колеги пройшов під “нашу диктовку”. В останньому бою Денис Берінчик здобув перемогу над володарем титулу EBU Іваном Менді. За підсумками 12 раундів судді віддали перемогу українцю: 117-111, 116-112, 116-112.Фото: #БуквиПояс переможця привезли в Україну, а присвятив він перше місце — “всім українця, і нашому генералу Валерію Залужному”.“Оскільки у нас перемог багато, і коли приїхали до тренувального табору були приємні новини – про Херсон, про кавуни”, — підкреслив спортсмен.Фото: #БуквиЩодо поєдинку на великому стадіоні він додав, що мав вже такий досвід у своїй кар’єрі.
Тому велика арена його не здивувала.“З хлопцями з Кракена я на зв’язку. Як тільки все почалося, я їм допомагав, неодноразово до них приїжджав і на Харківський напрямок, і на Донецький. Після бою вони привітали мене.
Чи був Ломаченко на моєму бою з Менді? Ні. Усик був”, — зауважив він.Фото: #БуквиДенис Берінчік помітив, що наступною ареною для боїв навряд чи стануть Бровари, але можливо ним буде київський Палац спорту. “К2 ще є моїми співпромоутерами. Коли закінчиться війна, бій або один-два захисту титулів хотілося б там провести”, — поділився спортсмен. Стосовно співпраці з промоутерською компанією Френка Уоррена Берінчік не може розголошувати подробиці.
Утім він натякнув, шо нову дату бою й суперника можуть оголосити вже через місяць. Спортсмен розповів, що підтримує зв’язок з тими друзями та близькими, які пішли боронити Україну після російського вторгнення. “Повномасштабна війна змінила мене. По-іншому дивишся на все це. Іноді здається, що ти в якійсь страшній казці чи страшному сні.
Читать на bykvu.com

