



Українські військові розтрощили батарею ворожих САУ | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
Реактивні системи залпового вогню HIMARS високоточними снарядами GMRLS розтрощили чотири 152-міліметрові самохідні артилерійські установки «Мста-С» російських окупантів на вогневих позиціях в лісомузі.
Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив Генеральний штаб ЗСУ, оприлюднивши відеосюжет, змонтований службою зв’язків з громадськістю Оперативного командування Захід.
Коментар до ролика лаконічний: «Утилізація російських САУ Мста-С». Але саме відео вкрай інформативне. Спочатку ми бачимо чотири пуски GMRLS з HIMARS (кадри зняті з землі). А потім чотири прямих влучання, знятих безпілотними літальними апаратами.
Очевидно, оператори БПЛА знайшли «жирні» цілі та передали їх точні геодезичні координати розрахункам HIMARS. Видно, як після прямого влучання в одну з САУ, від неї розбігаються інтервенти.
<hr />Подпишитесь на новости<hr /> Читать на real-vin.com