Українці почали спалювати свої автомобілі — що відбувається
Щоб не нарватися на штраф від митників на 170 тисяч гривень, власники автомобілів на єврономерах почали спалювати їх в полях – в знак протесту.
Один з власників євробляхи спалив своє авто в знак протесту через те, що не зміг скористатися пільговим розмитненням. В даному випадку мова йде про транспорт з євростандартом нижче Євро-2.
Відео палаючої машини виклали в профільних автомобільних Telegram-каналах і групах в соцмережах. Такий автомобіль не можна було ні вивезти з країни, ні розмитнити за пільговими умовами, стверджується в описі.
“Якщо людина хоче вивезти євробляху за кордон, митники випишуть штраф на 170 тис. грн.”, – говорять в ГО “Авто Євро Сила” (АЄС).
Тепер якщо людина хоче розмитнити авто, яке коштує $ 500, як Opel на фото
Читать на goodnews.ua

