Україна вже імпортувала 15 суден із вугіллям. Скільки ще завезуть до кінця сезону
З початку опалювального сезону Україна завезла 15 суден із енергетичним вугіллям, запаси цього палива на складах ТЕС досягли 841 тис. тонн.
Про це повідомив Міністр енергетики Герман Галущенко.
«Продовжується стабільне зростання запасів вугілля на складах теплової генерації. На сьогоднішній день вони становлять 841 тис. тонн», — зазначив він.
Міністр Галущенко повідомив, що з листопада в Україну імпортовано 15 суден із енергетичним вугіллям. У лютому-березні планується прибуття ще 8 суден загальним обсягом вугілля близько 700 тис. тонн.
Також у Міненерго відзначає тенденцію до зменшення споживання приодного газу. За перший тиждень лютого цього року відбір газу з ПСГ склав 350 млн кубометрів палива і це вдвічі менше за аналогічний період минулого року.
Як повідомлялося, імпорт вугілля в Україну неминуче зростатиме внаслідок закриття вугільних шахт.
Україні потрібно завезти 3,5 млн тонн імпортного вугілля для проходження зими — Міненерго
Читать на thepage.ua
