Україна будує стіну на кордоні з Білоруссю - фото
Україна почала будувати стіну на кордоні з Білоруссю. Зокрема інженерні загородження з'являються на Волині.
Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило у Telegram, передає Час Пік. "Рів, насип, залізобетонний паркан з колючим дротом - це інженерні загородження, які будують на Волині.
Таким чином, вже облаштовано близько 3 км кордону, роботи продовжуються. Це ще не все, але подробиць розкривати не будемо.
Також роботи ведуться і в Рівненській, і ській областях", - написав . Крім того, фортифікаційні споруди будують у районах, що межують з РФ.
"Наші прикордонники 24/7 відслідковують ситуацію, мають все необхідне обладнання, щоб побачити ворога далеко в тилу", - наголосив . Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua