
У США відновили використання COVID-вакцини Johnson & Johnson
Про це повідомляє міжнародне агентство Reuters.Зазначається, що регуляторні органи завершили дослідження зв’язку вакцини з виникненням рідкісних, але потенційно смертельних тромбів. Виявилося, що ризик виникнення цього синдрому, пов’язаного з утворенням тромбів і низьким рівнем тромбоцитів у результаті введення вакцини, є дуже низьким.
Зафіксовано 15 випадків з 8 млн зроблених щеплень.“Ми більше не рекомендуємо робити паузу у використанні цієї вакцини. Ґрунтуючись на глибокому аналізі, зв’язок, ймовірно, існує, але ризик дуже низький”, – заявила на брифінгу директор CDC Рошель Валенські.Найвищі представники FDA США заявили, що це рішення набирає чинності негайно.
Щеплення відновлюють вже сьогодні, 24 квітня. Агенція заявила, що попередить
. Читать на bykvu.com
