
У Росії провал окупантів на Харківщині назвали «відволікаючими заходами»
"Прийнято рішення перегрупувати російські війська, що перебувають у районах Балаклії та Ізюму, для нарощування зусиль на Донецькому напрямку", - йдеться у заяві Міноборони РФ.Операцію "з згортання та перекидання" військ нібито проводили протягом трьох діб шляхом "відволікаючих та демонстраційних заходів з визначенням реальних дій військ".Раніше російські пропагандисти визнали, що їм довелося залишити Ізюм через наступ української армії. У бік Росії тікають і колаборанти.У заяві досі немає згадок про звільнення українськими військами Балаклії 8 вересня.
Фото: Генштаб ЗСУ.
Читайте також: На Харківщині зрадники України масово біжать до РФ
Читайте також: Російські окупанти втекли з Ізюму: ЗСУ входять до міста (Відео)
Євген Медведєв
Читать на lenta.ua