У Печерському районі Києва влучання у два житлові будинки, - Кличко
Російські військові обстріляли Київ, влучили у центральний район столиці, повідомив мер Віталій Кличко.
За його словами, в Печерському районі влучання, за попередньою інформацією, в два житлових будинки.
"Медики і рятувальники на місці влучань. Більш детальна інформація згодом", - написав Кличко.
У Київській військовій міській адміністрації уточнили, що ППО збило над Києвом чотири ракети.
Інформація по жертвах та постраждалих уточнюється, додали в КМВА.
Чернігівська та Сумська ОВА повідомляють про роботу ППО в області. Також ППО працює над Вінницькою, Хмельницькою, Київською і Миколаївською областях.
По всій території України оголошена повітряна тривога.
Раніше речник Повітряних сил Юрій Ігнат попередив, що 15-16 листопада Росія може повторити масовані ракетні атаки по Україні. У ці дні в Індонезії відбувається саміт Великої двадцятки.
Читать на bin.ua

