

У Міносвіти приготували сюрприз для київських школярів
Переважна більшість столичних шкіл готова до роботи в режимі офлайн, заявили у відомстві. 75% київських шкіл готові до роботи у режимі офлайн. Про це повідомляє Міністерство освіти та науки України.
У повідомленні сказано, що в Україні продовжуються перевірки навчальних закладів щодо створення безпечних умов для школярів та працівників у новому навчальному році.
Читайте також: Обмеження на зарахування дітей до дитячих садків ввели у Києві – кого не приймуть
"Станом на 21 липня 2022 року, 75% шкіл міста Київ готові до роботи в режимі офлайн. У навчальних закладах облаштують укриття, а територію довкола перевірять сапери. Також фахівці підготують запаси води, медикаментів", - зазначають у Міносвіти.
Також у міністерстві повідомили, що на початку навчального року у всіх навчальних закладах Києва будуть проведені спеціальні тренування з дітьми та вчителями щодо дій під час повітряної тривоги.
Нагадаємо, МОН рекомендувало керівникам навчальних закладів з 1 вересня розпочати освітній процес у школах очно.
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив в ефірі інформаційного телемарафону, що школи розпочнуть навчальний процес із 1 вересня лише у разі наявності відповідним чином обладнаного укриття для перебування там дітей під час повітряних тривог. Це повинні бути підвали або напівпідвальні приміщення із захисним пристроєм, світлом та туалетом.
Олена Коваль
Читать на lenta.ua
