У Міноборони пояснили, чому посилилися обстріли Харкова
У Харкові знову чутно вибухи. Обстріли обласного центру посилилися, тому що ЗСУ практично дійшли до держкордону.
Таке пояснення надала в ефірі національного телемарафону заступник міністра оборони України Ганна Маляр, передає Час Пік. За її словами, зараз окупанти докладають максимальних зусиль для того, щоб ЗСУ не дійшли до держкордону з РФ.
Саме через це посилився обстріл обласного центру. Зазначимо, що 20 червня близько 15:00 у соціальних мережах повідомили про три прильоти в місті та області.
"У регіоні відомо як мінімум про три прильоти. Повітряну тривогу не оголошував", - йдеться у повідомленні.
Повідомляється, що на момент обстрілу, у різних районах міста пропало світло, чути запах гару. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua
