
У Маріуполі партизани знищили базу окупантів
Сьогодні ввечері в окупованому Маріуполі сталася масштабна пожежа. Про це з посиланням на Телеграм-канал місцевих українських партизанів «Маріуполь.Спротив» повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.
Судячи з коментаря під відповідним відео («Русні п#зда! Слава спротиву»), горить об’єкт російських окупантів. А судячи з насиченого чорного диму – палають нафтопродукти.
А вже через 32 хвилини «Маріуполь.Спротив» оприлюднив ще один матеріал, на цей раз з фотографіями пожежі і наступним коментарем:
«В Маріуполі партизани шляхом підпалу знешкодили склад інженерних військ окупантів. Тепер будувати укріплення буде дещо складніше, принаймні, певний час».
Швидше за все, мова за одну й ту саму подію.
<hr />Подпишитесь на новости<hr /> Читать на real-vin.com