У Львові через коронавірус померла 36-річна породілля з Сокальщини
У Львові в Центрі легеневого здоров’я 21 січня на 16 добу після народження дитини померла 36-річна породілля, хвора на коронавірус. Дитина з’явилася на світ на 32 тижні вагітності через кесарів розтин. Як довідався ZAXID.NET, жінка лікувалася у Центрі легеневого здоров’я і там їй зробили кесарів розтин.
Дитина народилася на 32 тижні вагітності, недоношеною, але живою. Завідувач відділення інтенсивної терапії та анестезіології Центру В’ячеслав Бондар розповів, що 36-річна жінка з Сокальщини захворіла 25 грудня, але до лікарів не зверталася, лікувалася вдома. До Центру легеневого здоров’я її госпіталізували 2 січня з високою температурою, інтоксикацією, дихальною недостатністю.
«У пацієнтки наростала дихальна недостатність і її 5 січня перевели в реанімацію. Аби полегшити стан вагітної і врятувати дитину 6 січня їй на 32 тижні вагітності зробили кесарів розтин. Після цього пацієнтку перевели на ШВЛ.
На жаль, врятувати її не вдалося. 21 січня вона померла», – каже В’ячеслав Бондар. У жінки, за словами лікаря, це були другі пологи і вона не була вакцинована.
«Вагітні входять до групи ризику і обов’язково повинні бути вакциновані, а 99% вагітних, які потрапляють до нас, не мають вакцинації. Це перше. Друге.
Якщо з’ явилися симптоми хвороби, не треба сидіти вдома і чекати, що все мине, а вчасно звертатися по медичну допомогу», – додає В’ячеслав Бондар. За словами лікаря, багатьох людей вдається врятувати, якщо вони вчасно звертаються по допомогу. Коронавірус непередбачуваний і він може викликати важкі ускладнення не лише у старших людей, а й зовсім молодих.
Читать на 24tv.ua

